Гришовецька сільська рада

Тиврівського району, Вінницької області

Телефон: (04355) 2-73-31

Проекти рішень

                                                   2019 рік

          Порядок денний 26 сесії 7 скликання

 1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2018 рік.
 2. Про затвердження Програми зайнятості Гришовецької сільської територіальної громади на 2019 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 7. Про надання у тимчасове користування на умовах оренди земельні ділянки, земельні частки (паї) що входять до складу спадкового майна померлих осіб.
 8. Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

         Порядок денний 27 сесії 7 скликання

 1. Про надання щорічної відпустки сільському голові.
 2. Про затвердження розпоряджень сільського голови та внесення змін до сільського бюджету.
 3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Корнійчук П.О..
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Огородника  Віктора Володимировича. 
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача земельної ділянки в приватну власність.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 8. Про надання щорічної відпустки сільському голові.

         Порядок денний 28 сесії 7 скликання

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для фізичних та юридичних осіб.
 3. Про встановлення на території Гришовецької сільської ради  ставок  єдиного   податку для само зайнятих фізичних осіб – підприємків.
 4. Про встановлення на території Гришовецької сільської ради ставок транспортного податку.
 5. Про затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Корнійчук Петру Олександровичу.
 7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Чорній Тамілі Олексіївні та гр. Юрчик Наталії Павлівні.

         Порядок денний 29 сесії 7 скликання

         Порядок денний 30 сесії 7 скликання

                                                   2018 рік

          Порядок денний 19 сесії 7 скликання

 1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2017 рік.
 2. Про визначення видів суспільно-корисних робіт для засуджених до кримінального покарання у виді громадських робіт та перелік об»єктів для відбування засудженими громадських робіт у 2018 році.
 3. Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт та перелік об»єктів для відбування порушниками громадських робіт у 2018 році.
 4. Про затвердження схеми санітарної очистки території населених пунктів Гришовецької сільської ради та програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018 рік.
 5. Про надання субвенції на харчування учнів в ЗОШ 1-11 ступенів с. Гришівці
 6. Про затвердження Програми зайнятості Гришовецької сільської територіальної громади на 2018 рік.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).                                              
 9. Про затвердження   проекту   землеустрою    щодо відведення   земельної    ділянки гр. Мординській Надії Степанівні для ведення особистого селянського господарства, із земель запасу сільськогосподарського призначення в с. Гришівці вул. Леніна,1в на території  Гришовецької сільської ради Тиврівського району Вінницької області та безоплатну передачу її у власність.                                                                                 
 10.  Про Комплексну правоохоронну  програму профілактики злочинності на території Гришовецької сільської ради Тиврівського району Вінницької області на 2018-2020 роки.
 11. Про затвердження розпоряджень сільського голови . голови.  
 12. Про надання згоди на співробітництво територіальних громад.
 13. Про прийняття на посаду технічного працівника сільського клубу с. Гришівці.

          Порядок денний 20 сесії 7 скликання

 1. Про надання щорічної відпустки сільському голові.
 2. Про   затвердження  переліку об’єктів та  видів оплачуваних корисних робіт де  будуть  відбувати порушники, яким за  постановою суду накладено адміністративне стягнення   у   вигляді    суспільно- корисних  робіт  в 2018  році. 
 3. Про відмову в наданні згоди на добровільне об»єднання територіальних громад.
 4. Про розгляд клопотань дирекції ЗОШ 1-11 ст. с. Гришівці.
 5. Про затвердження договорів про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільних проектів.
 6. Про надання згоди на безкоштовне прийняття майна до комунальної власності територіальної громади с. Гришівці.
 7.  Про програму підтримки учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції, громадян, які призиваються на військову службу на 2018 рік.
 8. Про внесення змін до сільського бюджету.
 9. Про затвердження розпорядження сільського голови.
 10. Про закріплення території обслуговування за закладом загальноосвітньої школи с. Гришівці.

          Порядок денний 21 сесії 7 скликання

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019  рік для фізичних та юридичних осіб.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік для фізичних та юридичних осіб.
 3. Про встановлення на території Гришовецької сільської ради  ставок  єдиного   податку для само зайнятих фізичних осіб – підприємків  на    2019    рік.
 4. Про встановлення на території Гришовецької сільської ради ставок транспортного податку на 2019 рік.
 5. Про закріплення на праві оперативного управління майном.
 6. Про затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради та внесення змін до сільського бюджету.

          Порядок денний 22 сесії 7 скликання

 1. Про офіційний Веб-сайт Гришовецької сільської ради в глобальній мережі Інтернет.
 2.   Про висловлення  позиції із питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності учасникам АТО.
 3. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 4. Про внесення змін до сільського бюджету.
 5.   Про найменування місцевості.

          Порядок денний 23 сесії 7 скликання

 1. Про надання субвенції на харчування учнів в ЗОШ 1-11 ступенів с. Гришівці.
 2. Про затвердження рішення виконавчого комітету сільської ради та внесення змін до сільського бюджету.
 3. Про схвалення проекту договору про співробітництво територіальних громад.
 4. Про виконання Державного Гімну України в навчальних закладах на території сільської ради.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель запасу сільської ради.
 8. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення                       земельної ділянки із земель запасу сільської ради.
 9. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

          Порядок денний 24 сесії 7 скликання

 1. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання від 06.06.2017 року № 97 «Про встановлення на території Гришовецької сільської ради ставок земельного податку на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 14.06.2018 року № 162 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік для фізичних та юридичних осіб».
 3. Про затвердження Положення про порядок відчуження майна комунальної власності Гришовецької сільської ради
 4. Про внесення змін до сільського бюджету.
 5. Про висловлення  позиції із питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності учасникам АТО.
 6. Про затвердження Програми сприяння діяльності управління державної казначейської служби України у Тиврівському районі Вінницької області в казначейському обслуговуванні місцевих бюджетів на 2018 рік.
 7. Про виділення коштів на фінансування Програми сприяння діяльності УДКСУ у Тиврівському районі Вінницької області в казначейському обслуговуванні місцевих бюджетів на 2018 рік.
 8. Про виділення коштів на фінансування Програми підтримки діяльності Тиврівського районного військового комісаріату на 2018 рік.
 9. Про виділення коштів на фінансування Комплексної правоохоронної програми профілактики злочинності на 2018 рік.
 10. Про продаж гідротехнічної споруди.
 11. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 12. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 13. Про надання дозволу на  виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 14. Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, які є комунальною власністю Гришовецької територіальної громади.
 15. Про передачу в постійне користування оргтехніки (ноутбука НРС 62) ЗОШ 1-11 ст. с. Гришівці.

          Порядок денний 25 сесії 7 скликання

 1.  Про сільський бюджет на 2019 рік.
 2. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади на 2019-2021 роки.
 3. Про вартість харчування в ДНЗ «Струмочок» с. Кобелецьке в 2019 році.
 4. Про програму забезпечення ефективної діяльності виконавчого комітету Гришовецької  сільської ради щодо виконання власних і делегованих повноважень на 2019 рік. 
 5. Про затвердження Програми з «Утримання, розвитку та поточного ремонту доріг, розташованих на території Гришовецької сільської ради на 2019 рік».
 6. Про затвердження Програми «Соціальний захист населення на 2019 рік».
 7. Про програму благоустрою та добробуту Гришовецької сільської ради на 2019 рік.
 8. Про умови оплати праці сільського голови.
 9. Про перспективний план роботи Гришовецької сільської ради на 2019 рік.
 10. Про надання дозволу на  виготовлення технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ).
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренду.
 12. Про надання субвенції на харчування учнів в ЗОШ 1-11 ступенів с. Гришівці.

 

 

Архіви

Banerbpd 170x100